Пальники газові
- 231.000.31540 ₴В наявності 1 од. Оптом і в роздріб
Газозварювальні пальники призначені для створення потоку зварювального полум'я і подачі горючої суміші. Всі без винятку газові пальники, які використовуються при виробництві зварювальних робіт, складаються з стовбура, наконечника і мундштука. До стовбура, службовця рукояткою, за допомогою ніпелів приєднуються газові шланги. Як правило, комплект газового пальника складається з набору наконечників, що дозволяють створювати зварювальне полум'я різної інтенсивності. Стандартні наконечники виготовляють з латуні. Для зменшення ваги рукоятка може бути зі сплаву алюмінію або пластмаси. Розмір наконечника вибирається з урахуванням необхідної теплової потужності полум'я, товщини стінок зварюваних деталей, діаметр присадочной дроту, форми оброблення крайок. Кінець пальника, має конічний вигляд, випускає струмінь горючої суміші і називається мундштуком і виготовляється з міді або бронзи. Пальники можуть мати один або кілька мундштуків. Пальники розрізняються по виду пального, яке застосовується при виробництві робіт. Однак можуть бути і універсальні пристрої, які дозволяють працювати з різними типами пального. Пальники можуть відрізнятися за величиною тиску, створюваного вступником пальним.
Газові пальники використовуються при з'єднанні кромок різних деталей. Їх застосування дозволяє контролювати структуру полум'я, його потужність і величину. Цей інструмент незамінний при виробництві робіт по з'єднанню труб малих діаметрів, оперативної заварки тріщин, при роботах з деталями і тонкими листами сталі, виправлення браку, що виник при лиття заготовок з чавуну. За допомогою газового пальника можна вести реставрацію старих труб, поточених іржею, вести розігрівати з'єднувальні муфти, якщо їх відкручування утруднено, вести зварювання без використання присадного дроту, здійснювати нагрів трубок для зміни їх форми, створення отворів для врізок. Монтаж і ремонт покрівлі вимагає додання поверхні гідроізоляційних властивостей. Газоповітряні пальника в цих випадках припадуть як не можна до речі, оскільки з їх допомогою створюється надійний контакт руберойду з наплавляющими матеріалами.
Найбільшою популярністю користуються пропанові газоповітряні пальника, що відрізняються простотою свого пристрою. У звичайному вигляді – це балон, наповнений газом, шланг і пальник. При поведінці покрівельних робіт практично завжди в пальниках йде підсос повітря. Для того щоб вітер не впливав на полум'я, пальник сконструйована у вигляді металевого стакана і може створювати кілька режимів роботи. Редуктор, входящий в конструкцию, позволяет оптимизировать расход газа при производстве работ, а также экономить его в режиме ожидания в случае простоя. Запуск горелки производится очень просто. Для этого используется любой источник открытого пламени в виде спичек или зажигалки. Поскольку работа инструмента происходит в условиях высоких температур, при изготовлении его деталей используются специальные виды термоустойчивого пластика. В некоторых случаях рукоятку горелки выполняют из прочных пород деревьев и обрабатывают специальными составами.
Робота з таким обладнанням проводиться з дотриманням необхідних правил, що забезпечують безпечне і якісне проведення покрівельних робіт.
Перед початком робіт необхідно впевнитися в справності всіх деталей обладнання, включаючи, балон, редуктор і шланг і їх герметичному з'єднанні.
Роботи виконуються в спецодязі, що забезпечує захист від дії високих температур і відкритого полум'я.
Особое значение имеет соблюдение технологий кровельных работ. Работы необходимо вести осторожно, избегая вероятности расплавления используемого материала, регулировать пламя с тем, чтобы нагрев осуществлялся лишь в нижней части полотна.
Исключить направление газового баллона или шланга в сторону работника. При этом не забывать о соблюдении и других правил безопасности, которых требуют работы с использованием газовых устройств.