
Редуктор CO2/AR Linde 7251211
15 756 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7251211
- +380 (67) 795-13-13Наталія
- +380 (67) 895-13-13Олександр
- +380 (68) 895-13-13Тарас Володимирович
- +380 (99) 790-70-96Олександр
РЕДУКТОР ОДНОСТУПІНЧАТИЙ CO2/AR
Робочий газ - вуглекислота, аргон або суміші мікс з їх вмістом.
Чистота газів - до 4.5 (до 99,995%)
Тиск на вході, bar - 200 робоче / 300 максимальне
Вихідний тиск, L/m - до 30 робоче
Вхідний з'єднання - G 3/4 '' RH
Вартість доставки на склад Покупця обмовляється окремо
Застосування - даний редуктор рекомендований при використанні подачі газів з бандлів (зв'язок балонів на один колектор)
Приклади застосування: ● ріжучі гази для лазера ● централізована подача захисних газів на кілька зварювальних апаратів ● захисні гази для колпакових печей для світлого відпалу металу.
Редуктор CO2/AR торгової марки Linde. Виробництво Чехія.
Редуктор призначений для зниження тиску виходить із балона заповнені до 300 bar. знижує тиск до необхідного від 0 до 30 L/m і стабілізує вихідний тиск постійним.
Регулятори є виробом, виробленим відповідно до діючих технічних приписів і виконують вимоги всіх діючих стандартів.
Зміна або доопрацювання регуляторів заборонено виробляти без їх схвалення виробником.
Відповідає EN ISO 2503
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | The Linde Group |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал корпусу регулятора | Латунь |
| Максимальний тиск на вході | 300 |
| Максимальна вихідне тиск | 30 L/m |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Вхідний діаметр | 3/4" |
- Ціна: 15 756 ₴



