
Редуктор мережевий RGL Ar Linde 7251225
31 120 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7251225
- +380 (67) 795-13-13Наталія
- +380 (67) 895-13-13Олександр
- +380 (68) 895-13-13Тарас Володимирович
- +380 (99) 790-70-96Олександр
Редуктор мережевий RGL Ar Linde 7251225
Робочий газ - аргон, вуглекислота, суміш мікс.
Чистота газів - до 5.0 (до 99,999%)
Тиск на вході, bar - до 30
Вихідний тиск, L/min - до 30
Вхідний з'єднання - G3/8"
Вартість доставки на склад Покупця обмовляється окремо
Застосування - даний редуктор рекомендований при використанні подачі газів з бандлів (зв'язок балонів на один колектор)
Приклади застосування: ● ріжучі гази для лазера ● централізована подача захисних газів на кілька зварювальних апаратів ● захисні гази для колпакових печей для світлого відпалу металу.
Редуктор мережевий RGL Ar торгової марки Linde. Виробництво Чехія.
Редуктор призначений для зниження тиску виходить із мережі до 30 bar. знижує тиск до необхідного від 0 до 30 L/min і стабілізує виходить тиск постійним.
Регулятори є виробом, виробленим відповідно до діючих технічних приписів і виконують вимоги всіх діючих стандартів.
Зміна або доопрацювання регуляторів заборонено виробляти без їх схвалення виробником.
Відповідає EN ISO 2503
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | The Linde Group |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу регулятора | Латунь |
| Максимальний вхідний тиск | 30 bar |
| Максимально вихідний тиск | 30 L/min |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 31 120 ₴





